24.11.2020

У Лебединому новий мурал

На торці будинку №3 в ЖК Лебединий, що поруч зі ст.м. Харківська, з’явилося зображення мами з немовлям. Новий мурал на стіні 25-поверхівки віддзеркалює сімейні цінності комплексу та має потенціал стати ще однією візитівкою ЖК.

 

Турбота, ніжність, тепло — такі слова виникають в уяві насамперед, коли бачиш, як трепетно мама пригортає свого малюка. Обійми — те, що завжди асоціюється зі спокоєм, безпекою та затишком. Скільки б років вам не було.

 

Концепція ЖК Лебединий — сімейні цінності, затишок для кожного члена родини, максимум спокою Мешканці комплексу тут постійно перебувають в атмосфері, яку хочеться назвати домашньою, своєю, рідною. Щоб на 100% зобразити естетику ЖК, дизайнери та артмитці задумали проєкт муралу саме через обійми мами та дитини. Робота над реалізацією проєкту тривала більше місяця та вже завершена.

 

ЖК Лебединий — досі найсімейніший комплекс Perfect Group за своєю інфраструктурою. Тут передбачене все необхідне для маленьких та великих родин: спортивні та дитячі майданчики, безпечна територія, для прогулянок є озеро з облаштованою набережною та сквер. Дитячий садок «Дивокрил» розташований на першому поверсі будинку №2, а школи та ліцеї — за 5-10 хвилин пішки від ЖК. Розважальні заклади також поруч, всього за 7-10 хвилин на авто.

 

Подивитися на новий стінопис приїжджайте за адресою: вул. Ревуцького, 40 (4 хвилини від ст.м. Харківська).
А переглянути варіанти квартир в сімейному Лебединому можна за посиланням.

Вам также может быть интересно

14.02.2022

Останні квартири у Лебединому!

Читати

30.11.2021

08.12 підвищення цін в Лебединому

Читати

19.11.2021

Продаж паркінгу в Лебединому розпочато!

Читати

10.11.2021

У ЖК Лебединий створили другий найбільший мурал у Європі

Читати