Будівництво

Хід будівництва

Будинок 1 - Роботи закінчені

Будинок 2 - Роботи закінчені

Будинок 3

будівництво

фасад

благоустрій

мережі

22 грудня 2021

1 секція – завершено гідравлічне випробування трубопроводів.

2 секція – закінчили оздоблення 1-го поверху. Гідравлічне випробування трубопроводів виконано.

3 секція – оздоблення та гідравлічне випробування завершено.

Залишилися роботи з маркування інженерних комунікацій у будинку.

Паркінг: Залишилися пусконалагоджувальні роботи систем пожежогасіння та системи оповіщення, розмітка паркінгу.

12 листопада 2021

1 секція – завершено гідравлічне випробування трубопроводів.

2 секція – закінчили оздоблення 1-го поверху. Гідравлічне випробування трубопроводів виконано.

3 секція – оздоблення та гідравлічне випробування завершено.

Паркінг: Виконується благоустрій стилобатної частини. Завершено бетонування полів в паркінгу та герметизацію швів. Закінчено монтаж інженерних мереж. Виконується монтаж освітлення на відмітці -3.150. Зроблено монтаж освітлення на відмітці 0.000. Монтаж відеонагляду закінчено.

5 жовтня 2021

1 секція – завершено гідравлічне випробування трубопроводів.

2 секція – закінчили оздоблення 1-го поверху. Гідравлічне випробування трубопроводів виконано.

3 секція – оздоблення та гідравлічне випробування завершено.

Паркінг: Виконується благоустрій стилобатної частини. Завершено бетонування полів в паркінгу, виконується герметизація швів. Закінчено монтаж інженерних мереж. Виконується монтаж освітлення на відмітці -3.150.

30 серпня 2021

1 секція – завершено гідравлічне випробування трубопроводів.

2 секція – закінчили оздоблення 1-го поверху. Гідравлічне випробування трубопроводів виконано.

3 секція – оздоблення місць загального користування в процесі. Проводимо гідравлічне випробування трубопроводів.

Виконуються роботи з покрівлі паркінгу. На відмітці 0.000 завершена розводка трубопроводів. Розводка коробів димовидалення та вентиляції виконана. На відмітці -3.150 завершуються роботи по розводці трубопроводів.

На будівництві працює 70 чоловік.

28 липня 2021

1 секція – завершено гідравлічне випробування трубопроводів.

2 секція – закінчуємо оздоблення 1-го поверху. Гідравлічне випробування трубопроводів виконано.

3 секція – оздоблення місць загального користування в процесі. Проводимо гідравлічне випробування трубопроводів.

Виконуються роботи з покрівлі та розводки трубопроводів паркінгу. Завершено розводку коробів димовидалення та вентиляції. На будівництві працює 80 чоловік.

25 червня 2021

1 секція – закінчили оздоблення. Виконуємо гідравлічне випробування трубопроводів.

2 секція – завершено оздоблення типових поверхів. Триває оздоблення 1-го та 2-го поверхів. Проводимо гідравлічне випробування трубопроводів.

3 секція – оздоблення місць загального користування в процесі. Виконали розводку інженерних мереж по підвальному приміщенню.

Завершуються роботи з благоустрою. Розпочато покрівельні роботи паркінгу 3-го будинку. На будівництві працює 85 чоловік.

18 травня 2021

1 секція – завершується чистове оздоблення місць загального користування. Наразі встановлюємо радіатори.

2 секція – чистове оздоблення місць загального користування в процесі. Проводимо розводку інженерних мереж в підвальному приміщенні.

3 секція – виконуємо чистове оздоблення місць загального користування. Розводка інженерних мереж в підвальному приміщенні закінчується.

На будівництві працює 88 чоловік.

28 квітня 2021

1 секція – наразі виконуємо чистове оздоблення місць загального користування.

2 секція – чистове оздоблення місць загального користування в процесі.

3 секція – завершується встановлення люків та шаф в місцях загального користування.

У секціях 1, 2 і 3 закінчується розводка інженерних мереж по підвальному приміщенню. Виконуються роботи по благоустрою. Монтаж ліфтового обладнання та дверей ліфтів завершено на 100%.

16 квітня 2021

1 секция - сейчас выполняем чистовую отделку мест общего пользования.

2 секция - чистовая отделка мест общего пользования в процессе.

3 секция - устанавливаем люки и шкафы в местах общего пользования.

В секциях 1, 2 и 3 заканчивается разводка инженерных сетей по подвальному помещению. Выполняются работы по благоустройству. Монтаж лифтового оборудования и дверей лифтов завершен на 100%.

На строительстве работает 92 человека.

29 березня 2021

1 секція – розпочато оздоблення стін та підлоги місць загального користування. Почалося влаштування основи під благоустрій бульвару. Виконано демонтаж баштового крану.

2 секція – закінчується монтаж розводки інженерних мереж по підвальному приміщенню. Монтаж стояків внутрішніх інженерних мереж та металевих дверей повністю завершено.

3 секція – стартували роботи з розводки інженерних мереж по підвальному приміщенню. Монтаж стояків внутрішніх інженерних мереж та монтаж металевих дверей зроблено на 100%.

У секціях 1, 2 і 3 завершено монтаж ліфтового обладнання та монтаж дверей ліфтів.

На будівництві працює 88 чоловік.

12 березня 2021

1 секція – завершується монтаж розводки інженерних мереж по підвальному приміщенню.

2 секція – закінчується монтаж розводки інженерних мереж по підвальному приміщенню. Монтаж стояків внутрішніх інженерних мереж та металевих дверей повністю виконано.

3 секція – монтаж стояків внутрішніх інженерних мереж та монтаж металевих дверей зроблено на 100%.

У секціях 1, 2 і 3 завершено монтаж ліфтового обладнання та монтаж дверей ліфтів.

На будівництві працює 88 чоловік.

24 лютого 2021

1 секція – розпочато монтаж розводки інженерних мереж по підвальному приміщенню.

2 секція – завершено монтаж стояків внутрішніх інженерних мереж. Монтаж металевих дверей виконано на 100 %.

3 секція – монтаж стояків внутрішніх інженерних мереж зроблено на 80%. Закінчується монтаж металевих дверей.

У секціях 1, 2 і 3 завершено монтаж ліфтового обладнання, виконується монтаж дверей ліфтів.

На будівництві працює 80 чоловік.

12 лютого 2021

1 секція – фасадні роботи зроблено на 98%, монтаж ліфтового обладнання на – 95%, монтаж металевих дверей завершено. Благоустрій території виконано на 80%. Закінчується облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху. Монтаж стояків внутрішніх інженерних мереж завершено.

2 секція – продовжується облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху. Монтаж ліфтового обладнання закінчено на 90%, благоустрій території на – 80%. Монтаж стояків внутрішніх інженерних мереж виконано на 70%. Завершується монтаж металевих дверей.

3 секція – розпочато монтаж стояків внутрішніх інженерних мереж. Продовжується облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху. Утеплення фасаду та монтаж ліфтового обладнання виконано на 95%.

На будівництві працює 77 фахівців.

28 січня 2021

1 секція – фасадні роботи зроблено на 98%, монтаж металевих дверей та ліфтового обладнання виконано на 90%, благоустрій території – на 80%. Закінчується облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху. Монтаж стояків внутрішніх інженерних мереж завершено.

2 секція – розпочато монтаж стояків внутрішніх інженерних мереж. Облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху ще в процесі. Благоустрій території та монтаж ліфтового обладнання закінчено на 80%. Завершується монтаж металевих дверей, благоустрій території виконаний на 80%.

3 секція – продовжується облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху. Утеплення фасаду виконано на 95%, монтаж ліфтового обладнання – на 90%.

На будівництві працює 70 фахівців.

23 грудня 2020

1 секція - фасадні роботи виконано на 98%, монтаж ліфтового обладнання - на 80%, благоустрій території готово на 80%. Продовжується монтаж металевих дверей та облаштування фасаду 1-го та 2-го поверхів.

2 секція – монтаж ліфтового обладнання реалізовано на 70%, благоустрій території на етапі 80% готовності, роботи по стяжці повністю завершені. Облаштування фасаду 1-го та 2-го поверхів в процесі, розпочато монтаж металевих дверей.

3 секція - утеплення фасаду готово на 95%, монтаж ліфтового обладнання - на 80%, усі роботи по стяжці завершені. Стартували роботи з облаштування фасаду 1-го та 2-го поверхів.

10 грудня 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 98%, продовжується монтаж металевих дверей (квартирних та місць загального призначення), монтаж ліфтового обладнання виконаний на 80%, завершується облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху (монтаж алюмінієвих конструкцій), благоустрій території виконаний на 80%.

2 секція – продовжується облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху (монтаж алюмінієвих конструкцій), завершено роботи по стяжці, монтаж ліфтового обладнання виконаний на 50%, розпочався монтаж металевих дверей (квартирних та місць загального призначення), благоустрій території виконаний на 80%.

3 секція - утеплення фасаду виконане на 95%, завершуються роботи по стяжці, монтаж ліфтового обладнання виконаний на 70%.

На будівництві працює 102 фахівці.

23 листопада 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 98%, продовжується монтаж ліфтового обладнання та монтаж металевих дверей (квартирних та місць загального призначення), йде облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху (монтаж алюмінієвих конструкцій), благоустрій території виконаний на 30% (тротуарна плитка, фігурні елементи мощення, проїжджа частина).

2 секція – продовжується облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху (монтаж алюмінієвих конструкцій), роботи по стяжці йдуть на рівні 23-го поверху, розпочався монтаж ліфтового обладнання, виконується благоустрій території (тротуарна плитка, фігурні елементи мощення, проїжджа частина).

3 секція - утеплення фасаду виконане на 95%, роботи по стяжці йдуть на рівні 10-го поверху, розпочався монтаж ліфтового обладнання.

На будівництві працює 112 фахівців.

10 листопада 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 98%, завершені роботи по облаштуванню стяжки, продовжується монтаж ліфтового обладнання та облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху (монтаж алюмінієвих конструкцій), розпочався монтаж металевих дверей (квартирних та місць загального призначення), виконується облаштування благоустрою території (тротуарна плитка, фігурні елементи мощення, проїжджа частина).

2 секція – завершені фасадні роботи, продовжується облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху (монтаж алюмінієвих конструкцій), штукатурні роботи місць загального призначення на рівні 23-го поверху та роботи по стяжці йдуть на рівні 16 поверху, виконується благоустрій території (тротуарна плитка, фігурні елементи мощення, проїжджа частина).

3 секція - покрівельні роботи завершені, утеплення фасаду виконане на 95%, облаштування штукатурки місць загального призначення на рівні 12-го поверху.

На будівництві ЖК Лебединий працює 108 фахівців.

16 жовтня 2020

1 секція - фасадні роботи знаходяться на завершальній стадії, покрівельні роботи виконані на 100%, облаштування стяжки виконується на рівні 16-го поверху, продовжується монтаж ліфтового обладнання, відбувається облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху (монтаж алюмінієвих конструкцій).

2 секція – завершені покрівельні роботи, фасадні роботи на завершальній стадії, штукатурні роботи місць загального користування виконуються на рівні 13-го поверху, триває облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху (монтаж алюмінієвих конструкцій).

3 секція - покрівельні роботи виконані на 98%, утеплення фасаду на завершальній стадії, розпочалися підготовчі роботи штукатурки місць загального користування.

На будівництві ЖК Лебединий працює 105 фахівців.

1 жовтня 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 98%, покрівельні роботи також виконані на 98%, облаштування стяжки на рівні 6-го поверху, йде монтаж ліфтового обладнання, штукатурні роботи місць загального користування на рівні 15-го поверху, відбувається облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху (монтаж алюмінієвих конструкцій).

2 секція - завершуються фасадні роботи, покрівельні роботи виконані на 98%, триває облаштування фасаду 1-го та 2-го поверху (монтаж алюмінієвих конструкцій), розпочалися підготовчі роботи штукатурки місць загального користування.

3 секція - покрівельні роботи виконані на 90%, утеплення фасаду виконане на 90%, завершені роботи зі скління.

На будівництві ЖК Лебединий працює 95 фахівців.

17 вересня 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 98%, покрівельні роботи також виконані на 98%, триває монтаж ліфтового обладнання, на початковому етапі роботи зі стяжки підвальних приміщень та штукатурці місць загального користування.

2 секція - завершуються фасадні роботи, покрівельні роботи виконані на 98%, йде робота зі стяжки підвальних приміщень.

3 секція - покрівельні роботи виконані на 80%, утеплення фасаду виконане на 90%, в процесі скління на рівні 25-го поверху.

31 серпня 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 95%, покрівельні роботи також виконані на 98%, триває монтаж ліфтового обладнання, йдуть оздоблювальні роботи підвальних приміщень.

2 секція – в процесі фасадні роботи, покрівельні роботи виконані на 95%, йдуть оздоблювальні роботи підвальних приміщень.

3 секція - тривають роботи зі скління на рівні 22-го поверху, покрівельні роботи виконані на 70%, утеплення фасаду виконане на 80%, йдуть оздоблювальні роботи підвальних приміщень.

10 серпня 2020

1 секція - йде демонтаж крану, фасадні роботи виконані на 90%, покрівельні роботи також виконані на 90%, триває монтаж ліфтового обладнання.

2 секція – в процесі фасадні роботи, покрівельні роботи виконані на 80%.

3 секція - тривають роботи зі скління на рівні 13 поверху, покрівельні роботи виконані на 60%, утеплення фасаду готово на 20%.

На будівництві працює 92 фахівці.

23 липня 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 90%, покрівельні роботи також виконані на 90%, йде монтаж ліфтового обладнання.

2 секція - йдуть фасадні роботи та покрівельні роботи виконані на 60%.

3 секція - тривають роботи зі скління на рівні 11 поверху, покрівельні роботи виконані на 60%.

8 липня 2020

1 секція - фасадні роботи готові на 85%, а покрівельні роботи виконані на 60%.

2 секція - йдуть фасадні роботи.

3 секція - покрівельні роботи виконані на 60%, тривають роботи зі скління на рівні 4 поверху.

25 червня 2020

1 секція - фасадні роботи готові на 85%.

2 секція - завершились роботи по склінню та йдуть фасадні роботи.

3 секція – покрівельні роботи виконані на 30%.

5 червня 2020

1 секція - фасадні роботи готові на 75%.

2 секція - скління відбувається на рівні 24-го поверху та йдуть фасадні роботи.

3 секція - кладка стін виконується на 25-му поверсі.

18 травня 2020

1 секція - фасадні роботи готові на 47%.

2 секція - кладка стін завершена, скління відбувається на рівні 15-го поверху.

3 секція - кладка стін виконується на 23-25 поверхах.

5 травня 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 39%.

2 секція - йдуть роботи по кладці стін на рівні 25-го поверху, скління - на 15-му поверсі.

3 секція - кладка стін відбувається з 20 по 25 поверхи.

28 квітня 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 35%.

2 секція - стіни кладуться на 25-му поверсі, скління відбувається на рівні 11-го поверху.

3 секція - кладка стін йде на 19-му поверсі.

21 квітня 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 33%.

2 секція - кладка стін йде на рівні 25-го поверху, скління на 10-му поверсі.

3 секція - кладка стін на рівні 19-го поверху.

14 квітня 2020

1 секція - фасадні роботи готові на 31%.

2 секція - кладка стін йде на 25-му поверсі, скління - на рівні 10-го поверху.

3 секція - кладка стін відбувається на рівні 19-го поверху.

9 квітня 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 30%.

2 секція – ведуться роботи з кладки цегли на рівні 25-го поверху, скління на 10-му поверсі.

3 секція - йде кладка стін на рівні 19-го поверху.

6 квітня 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 28%.

2 секція - кладка стін йде на рівні 25-го поверху, скління - на 10-му поверсі.

3 секція - роботи по кладці цегли на рівні 16-го поверху завершені.

1 квітня 2020

1 секція - фасадні роботи виконані на 25%.

2 секція - кладка стін відбувається на рівні 25-го поверху, скління - на 10-му поверсі.

3 секція - кладка стін на рівні 16-го поверху готова.

20 березня 2020

1 секція - скління завершено, утеплення фасаду готове на 10%.

2 секція - кладка стін йде на рівні 25-го поверху, скління завершено на 7-му поверсі.

3 секція - виконана кладка стін на рівні 16-го поверху.

24 лютого 2020

1 секція - виконано скління на рівні 23 поверху.

2 секція - завершені роботи по машинному відділенню і парапету, йде кладка стін на 20-му поверсі.

3 секція - кладка стін на рівні 16-го поверху готова.

5 лютого 2020

1 секція - кладка стін готова, йде скління на рівні 17 поверху, кладка машинного відділення завершена.

2 секція - виконуються роботи по машинному відділенню і парапету, йде кладка стін на рівні 19-го поверху.

3 секція - кладка стін машинного відділення готова, відбувається кладка стін на 16-му поверсі.

31 грудня 2019

1 секція - виконана кладка стін на рівні 25-го поверху, йде кладка машинного відділення, готово скління на рівні 14-го поверху.

2 секція - в процесі роботи по машинному відділенню і парапету, кладка стін на 15-му поверсі.

3 секція - кладка машинного відділення готова, відбувається кладка стін на рівні 15-го поверху.

20 листопада 2019

1 секція - моноліт готовий, виконана кладка стін на рівні 23-го поверху, в процесі роботи кладка машинного відділення.

2 секція - йдуть роботи по машинному відділенню і парапету, кладці стін на 13-му поверсі.

3 секція - готова кладка машинного відділення і стін на рівні 13-го поверху.

22 жовтня 2019

1 секция - монолитная часть работ готова, кладка стен завершена на уровне 15-го этажа.

2 секция - выполняются работы по машинному отделению и парапету, кладка стен на уровне 11-го этажа.

3 секция – идут работы по машинному отделению и парапету, кладка стен на 11-м этаже, выполняется кирпичная кладка на кровле (машинные отделения, шахты).

5 жовтня 2019

1 секція - моноліт готовий, виконана кладка стін на рівні 15-го поверху.

2 секція - в процесі роботи по машинному відділенню та парапету, йде кладка стін на рівні 7-го поверху.

3 секція - виконуються роботи по машинному відділенню та парапету, кладка стін на рівні 7-го поверху.

12 вересня 2019

1 секція - заливають монолітне перекриття 25-го поверху. Кладка цегли виконана з 1-го по 3-й поверхи.

2 секція - відбувається заливка парапету на даху, виконана цегляна кладка з 3-го по 6-й поверхи.

3 секція - йде виконання заливки парапету на даху, а також кладка цегли з 3-го по 6-й поверхи.

27 серпня 2019

Будинок 3 секція 1 - готово 21 поверх, цегляна кладка виконана на 8-му поверсі.

Будинок 3 секція 2 - виконані вертикаль 23-го поверху і кладка стін 3-го поверху.

Будинок 3 секція 3 - готово 24 поверхи, виконана вертикаль 25-го поверху.

7 серпня 2019

1 секція - готово 20 поверхів, цегляна кладка йде на 7 поверсі.

2 секція - виконана вертикаль 21-го поверху.

3 секція - готово 22 поверхи, виконані роботи над вертикаллю 23-го поверху.

18 липня 2019

1 секція - виконані роботи над вертикаллю 18-го поверху, відбувається цегляна кладка на рівні 5-го поверху.

2 секція - готова вертикаль 20-го поверху.

3 секція - готово 21 поверх.

27 червня 2019

1 секція - готова вертикаль 15-го поверху.

2 секція - виконані роботи над горизонталлю 17-го поверху.

3 секція - побудовано 20 поверхів.

7 червня 2019

1 секція - заливається вертикаль 12-го поверху.

2 секція - виконуються роботи над горизонтальними елементами 15 поверху.

3 секція - готово 17 поверхів.

23 травня 2019

1 секція - виконані роботи по 9-ти поверхах.

2 секція - готово 12 поверхів.

3 секція - завершено 15 поверхів.

18 квітня 2019

1 секція - готово 7 поверхів, виконують вертикалі 8-го поверху.

2 секція - заливають перекриття 12-го поверху.

3 секція - заливають перекриття 15-го поверху.

1 квітня 2019

1 секція - готово 4 поверхи, виконують вертикалі 5-го поверху.

2 секція - заливають перекриття 9-го поверху.

3 секція - заливають вертикаль 12-го поверху.

7 березня 2019

1 секція - залитий фундамент, виконані стіни підвалу, ведуться роботи над вертикальними елементами 2-го поверху.

2 секція - заливають перекриття 6-го поверху.

3 секція - заливають вертикаль 9-го поверху.

20 лютого 2019

1 секція - залитий фундамент, виконані стіни підвалу та вертикалі 1-го поверху.

2 секція - заливають перекриття 3-го поверху.

3 секція - заливають вертикаль 6-го поверху.

5 лютого 2019

1 секція - залитий фундамент, виконані роботи над стінами підвалу та вертикальні елементи 1-го поверху.

2 секція - йде заливка перекриття 3-го поверху.

3 секція - заливається вертикаль 6-го поверху.

29 грудня 2018

1 секція - виконано свайне поле, залитий фундамент.

2 секція - відбувається залиття вертикалей 2-го поверху.

3 секція - заливають вертикальний елемент 3-го поверху.

10 грудня 2018

1 секція - готово свайне поле, йдуть роботи з гідроізоляції фундаментної плити.

2 секція - заливають вертикальні елементи 1-го поверху.

3 секція - виконали перекриття 2-го поверху.

22 листопада 2018

1 секція - пальові роботи виконані на 10%.

2 секція - виконано 100% пальових робіт, на 80% готове армування фундаментної плити.

3 секція - готові вертикальні елементи 1-го поверху.

7 листопада 2018

1 секція - роботи на рівні котловану.

2 секція - виконано 75% пальових робіт, на 60% готове армування фундаментної плити.

3 секція - роботи над фундаментною плитою готові, виконується вертикаль підвалу.

17 жовтня 2018

1 секція - йдуть роботи на рівні котловану.

2 секція - завершено 75% пальових робіт.

3 секція - готова фундаментна плита, виконується вертикаль підвалу.

2 жовтня 2018

1 секція - роботи ведуться на рівні котловану.

2 секція - виконано 50% пальових робіт.

3 секція - готова фундаментна плита.

22 грудня 2021
12 листопада 2021
5 жовтня 2021
30 серпня 2021
28 липня 2021
25 червня 2021
18 травня 2021
28 квітня 2021
16 квітня 2021
26 березня 2021
12 березня 2021
24 лютого 2021
12 лютого 2021
28 січня 2021
23 грудня 2020
10 грудня 2020
19 листопада 2020
30 жовтня 2020
15 жовтня 2020
1 жовтня 2020
17 вересня 2020
31 серпня 2020
10 серпня 2020
23 липня 2020
8 липня 2020
23 червня 2020
5 червня 2020
18 травня 2020
4 травня 2020
28 квітня 2020
21 квітня 2020
14 квітня 2020
9 квітня 2020
5 квітня 2020
1 квітня 2020
20 березня 2020
24 лютого 2020
31 січня 2020
19 грудня 2019
15 листопада 2019
22 жовтня 2019
5 жовтня 2019
12 вересня 2019
22 серпня 2019
7 серпня 2019
18 липня 2019
27 червня 2019
7 червня 2019
23 травня 2019
18 квітня 2019
25 березня 2019
7 березня 2019
20 лютого 2019
5 лютого 2019
29 грудня 2018
10 грудня 2018
22 листопада 2018
7 листопада 2018
17 жовтня 2018
2 жовтня 2018
17 вересня 2018
30 серпня 2018
9 серпня 2018
20 липня 2018
6 липня 2018
19 червня 2018
5 червня 2018
18 травня 2018
6 травня 2018
20 квітня 2018
4 квітня 2018
20 березня 2018
7 березня 2018
19 лютого 2018
1 лютого 2018
15 січня 2018
17 грудня 2017
4 грудня 2017
17 листопада 2017
2 листопада 2017
17 жовтня 2017
6 жовтня 2017
7 вересня 2017
1 липня 2017
1 червня 2017